fbpx

Tėveliai dažnai susiduria su problema, jog vaikas pameta savo daiktus, drabužius, ar palieka juos parke ar žaidimų aikštelėje. Taip pat daug rūbų ir asmeninių daiktų pasimeta, susimaišo ugdymosi įstaigose. Pedagogams tikrai kyla sunkus uždavinys įsidėmėti 20 ir daugiau vaikų aprangą, bei sudėti ją į reikiamą spintelę ugdymo įstaigoje.

Vardinės etiketės – tai naujas produktas Lietuvos rinkoje, skirtas vaikų rūbams ir daiktams žymėti. Tačiau tai nėra naujovė Skandinavijos šalyse ir Vakarų Europoje, kur ugdymo įstaigos jau senai rekomenduoja tėveliams žymėti vaikų daiktus.

Tai specialūs austiniai (ne popieriniai) lipdukai, skirti drabužiams, daiktams ir avalynei žymėti, kurių tekstą ir paveiksliuką pasirenkate patys.

LIPDUKAI DRABUŽIAMS
Jų pagrindas nėra lipnus, jie prilimpa prie drabužio tik naudojant lygintuvą. Skalbiant skalbimo mašinoje iki 60 laipsnių C jie nenusiplauna ir nenusilupa.

LIPDUKAI DAIKTAMS
Šie lipdukai yra skirti paženklinti visiems asmeniniams daiktams: puodeliams, gertuvėms, pieštukams ir kita. Užklijuojami kaip įprasti lipdukai. Galima skalbti indaplovėje, tačiau ne skalbimo mašinoje.
LIPDUKAI AVALYNEI
Šie lipdukai yra specialios formos skirtos batui. Kadangi avalynėje trintis yra didelė, kartu su šiais lipdukais gausite ir apsauginę plėvelę, kuri klijuojasi ant lipduko.

Nuotraukas galite pamatyti galerijoje.

Kaip klijuoti etiketes ant drabužių, galite pamatyti čia.