fbpx


Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, kuriuos mes gauname iš mūsų klientų.

Kodėl naudinga ženklinti drabužius ir daiktus?

Vardinės etiktės gali būti naudojamos Jūsų mažylių daiktams, drabužiams ir avalynei žymėti, tad radusiąjam bus paprasta juos grąžinti.

Darželių - lopšelių pedagogams tai lengvas būdas atskirti, kuris drabužis ar daiktas priklauso Jūsų mažyliui .
Tėveliams daug paprasčiau atsirinkti vaikų drabužėlius, jeigu vienas vaiką atvedė ryte, o kitas pasiima. Jeigu Jūsų mažylis drabužį ar daiktą paliks parke, žaidimų aikštelėje ar darželio teritorijoje, bus visai nesudėtinga surasti jo savininką.

Mokyklose, sporto klubuose vaikai lengvai atsirinks savus daiktus ir nesusimaišys su draugų identiškais ar panašiais daiktais, o ypač vienodomis sportinėmis aprangomis ar sportine avalyne.

Na, o patys mažiausieji atskirs savo daiktus be vargo, netgi jeigu jie nemoka skaityti. Užsisakant lipduką - leiskite vaikams pasirinkti paveiksliuką, tuomet vaikas visada atskirs savo daiktus pagal paveiksliuką, kurį išsirinko pats.

Ką rekomenduojate užrašyti ant lipduko?

Kadangi šie lipukai skirti paženklinti Jūsų daiktus, rekomenduojame užrašyti kontaktą, kad pametus ar pamiršus daiktus, būtų įmanoma juos grąžinti savininkui.
Dažniausiai rašomi tekstai:

Vardas Pavardė
Vardas Pavardė Tel.nr.
Vardas Tel.nr.
Vardas ir el. Pastas
Vardas ir ugdymo/sporto įstaigos pavadinimas ir/ar grupė/klasė/komanda

Ar galima pažymėtus drabužius skalbti?

Taip, šie lipdukai sukurti taip, kad skalbiant drabužius jie nenusiluptų ir nenusiskalbtų tekstas. Svarbu ! Nepamirškite laikytis klijavimo ir naudojimo instrukcijų ir drabužio neskalbkite pirmąsias 24 valandas. Rekomenduojame skalbti ne aukšesnėje nei 60 laipsnių temperatūroje.

Ar galima daiktus plauti su užklijuotu lipduku?

Taip, šie lipdukai sukurti taip, jog juos plaunant jie nenusiplautų. Svarbu ! Tačiau nepamirškite laikytis klijavimo ir naudojimo instrukcijų ir pažymėto daikto neplaukite pirmąsias 24 valandas. Lipdukais pažymėtus daiktus galima plauti ir indaplove iki 60 laipsnių temperatūros.

Kur dar gali būti naudojami lipdukai?

Vardinių lipdukų panaudojimas yra tikrai įvairus. Darbe taip pat yra asmeninių daiktų, kuriuos naudojate tik Jūs ir kartais tie daiktai susimaišo. Pvz. puodeliai, kanceliarinės prekės, o gal netgi darbo drabužiai.

Ar galima lipdukus užsakyti telefonu?

Taip, tiesiog skambinkite 861040474.